Blog

PRÁZDNINY JSOU ZA DVEŘMI!

Prázdniny už klepou na dveře. Vezměte své milované i děti už tento víkend 23. a 24. června na Malostranské náměstí, které se promění v malebný pražský kout, kde zapomenete na ruch velkoměsta. UMtrh představí nejen tvorbu zlatých českých ručiček. Během přeprázdninového víkendu tady můžete za poslechu živé hudby ochutnat na sedm druhů piv z minipivovaru U Vacků. A pro ty nejmenší je připravena anglická knihovna s vyprávěním.

Na Malostranském náměstí o víkendu 23. a 24. června zapomenete na anonymitu velkoměsta. Zdejší prostranství se promění v maloměstské náměstíčko, kde se můžete dát do řeči s každým. A to nejen s českými tvůrci, mezi kterými tentokrát nebudou chybět například manželé kloboučníci, kteří se módě věnují dvacet let, Kateřina Loutková se svými rozkvetlými šperky Dandilion. ani Karolína Loutková se skleněnými figurkami.

Umtrh není jen tak ledajakým trhem, který je jen o stáncích. Oba dny se můžete těšit na doprovodný program v podání talentovaných vycházejících zpěváků a zpěvaček z Konzervatoře Jaroslava Ježka. V sobotu v podvečer se navíc náměstí promění v parket. Místem se rozezní latinskoamerické rytmy, které vás rozhodně nenechají nehybně přihlížet.

A pokud nemáte kuráž, přijďte s předstihem. Během celého dne tady poteče pivo proudem. Minivovar U Vacků nabídne na sedm druhů nepasterizovaných a nefiltrovaných piv, které zamezí obvyklému břichabolu. Víkendový program nemyslí pouze na dospělé, ale i na ty nejmenší. Pro ty je přichystaná lekce anglického jazyka v podobě vyprávění pohádek a také výtvarná dílna s magickými barvami.

Kdy? 23. a 24. června, od 10:00 do 18:00
Kde? Malostranské náměstí
Vstupné? žádné
Událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/139018500302801/?active_tab=about